YAZICI, FAKS VE FOTOKOPİ TAMİRİ

 

 

 

 

                      Çağımızda oldukça gelişmiş olan ve her geçen gün gelişmeye devam eden teknoloji sayesinde hayatımızın önemli parçaları hâline gelen çok sayıda teknolojik alet bulunmaktadır. Bu teknolojik aletler, manevi olarak da olsa aynı anda dünyanın birçok yerinde bulunmamızı sağlamaktadır. Bunun yanı sıra yapmakta olduğumuz pek çok iş ve faaliyet için de bizlere oldukça yardımcı olan ve sundukları avantajlarla iş sürelerimizi azaltan teknolojik aletler de bulunmaktadır. Bu aletler arasında bilgisayarlar ve bilgisayarlar, yazıcılar, faks makinaları ve fotokopi makinaları yer almaktadır. Bu aletler her ne kadar günlük hayatımızda bize büyük oranda yardımcı olsalar da bazen, oluşabilen bazı teknik aksamalar veya duraklamalar nedeniyle arızalanabilmektedirler ve arızalanan bu cihazların yeniden çalışabilmeleri için tamir edilmeleri gerekmektedir. Arızalanan cihazların tamiri, tıpkı bir doktorun hastasını ameliyat etmesine benzer. Bu açıdan bakıldığında cihazları tamir edebilmenin yolu, arızalanan cihazı tanımaktan geçer. Cihazın dilini bilmeyen ve onu tanımayan kişiler tarafından tamir edilmeye çalışılan cihazların arızaları çözülememekte, hatta cihazın tamir edilmesi imkansız bir pozisyona girmesine neden olmaktadırlar. Bu yüzden elektronik cihazların tamirinin, cihaz tamirinden anlayan uzman kişiler tarafından gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

 

Teknosarf İç ve Dış Ticaret Limited Şirketi olarak, sunduğumuz pek çok hizmetin yanı sıra yazıcıların, faks makinaları ve fotokopi makinalarının tamirini de yapmaktayız. Bünyemizde hizmet veren ve bilirkişiler tarafından meydana gelen uzman kadromuzla ve stoklarımızda daimi olarak bulunan yedek parçalar ile sarf malzemeleriyle; arızalanan faks makinalarınızın, fotokopi makinalarınızın ve yazıcılarınızın profesyonel bir şekilde ve en kısa sürede tamirini, bakımını ve parça değişimini gerçekleştirerek sizlere teslim etmekteyiz. Tamirini, parça değişimini ve bakımını yaptığımız Samsung, HP, Canon ve Xerox markalarına ait faks makinası, fotokopi makinası ve yazıcıların yanı sıra toner dolumlarını da gerçekleştirmekteyiz.

 

Samsung markasına ait fotokopi ve faks makinası ile yazıcılarda oluşabilecek tüm arızaların, alanında eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından tamiri ve bakımı yapılmakta ve müşterimizin tarafına en kısa sürede teslim edilmektedir. Karamürsel'de bulunan teknik servisimizde daimi olarak bulunan yedek parçalar sayesinde müşterilerimizin bekleme süreci açısından herhangi bir mağduriyeti oluşmamaktadır. Samsung markasının toner dolumları da teknik servisimiz tarafından yapılabilmektedir.

 

HP markasına ait Plotter, fotokopi ve faks makinası ile yazıcılarda oluşabilen tüm arızaların, alanında eğitimli ve sertifikalı teknisyenlerimiz tarafından tamiri, bakımı ve parça değişimi yapılmakta ve müşterimizin tarafına en kısa sürede teslim edilmektedir. HP yazıcılarının büyük bir çoğunluğu toner dolumuna uygun olduğu için teknik servisimizde garantili olarak toner dolumu da yapılabilmektedir.

 

Türkiye'de birçok ürünü bulunan Canon markasına ait fotokopi ve faks makinası, Plotter, yazıcı, projeksiyon cihazı ve daha birçok Canon büro cihazının arızalarını, uzman teknisyenlerimiz sayesinde düzeltmekte ve tamir sonrası bakımını yapmaktayız. Canon markasına ait büro cihazlarında meydana gelen en ufak bir arızalanmada ya da aksaklıkta bile uzman kadromuz, meydana gelen arıza ve aksaklığı tespit ederek gerekli onarım ve bakımı gerçekleştirmekte ve cihazı en kısa sürede müşterimize teslim etmektedir.

 

İlk fotokopi makinasını icat etmesiyle bilinen Xerox markasına ait faks ve fotokopi makinası ile yazıcılarda meydana gelen arızalanma veya aksaklık, uzman kadromuz tarafından tespit edilmekte ve arızalanan cihaz için gerekli olan parça değiştirme, bakım ve onarım yine uzman kadromuz tarafından gerçekleştirilmektedir.

 

Büro ve ofislerde son derece önemli olan faks makinası, fotokopi makinası, toner, projeksiyon cihazı ve yazıcıların parça değişimi ile bakım ve onarımı, Teknosarf olarak bizler tarafından en kaliteli ve en güvenli şekilde gerçekleştirilmekte ve hiçbir konuda en ufak bir mağduriyete mahal vermeksizin, arızalanan cihaz müşterimize en kısa sürede teslim edilmektedir.